ERTEP Kimdir?

ERİŞİM TEKNOLOJİLERİ PLATFORMU Bilgi teknolojileri alanında kurumsal kanala ve kobilere yönelik olarak anahtar teslimi projeler sunmak üzere  14.03.2008 tarihinde kuruldu.

ERTEP; bilgi teknolojileri alanında kurumsal kanala ve kobilere yönelik olarak sistem entegratörü platformu ile anahtar teslim projeler sunmak üzere  faaliyet göstermek amaclı kurulmuş bir teknoloji firmasıdır.

AMACIMIZ; Müşterilerimizin  ihtiyaçlarını tesbit ederek performans  ve  mali  açıdan optimum çözümleri kaliteli, ilkeli ve titiz bir hizmet anlayışı ile sunmak ve karşılıklı güvene dayalı kalıcı ilişkiler kurmaktır.

MİSYONUMUZ; Müşterilerimizin her tür bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve    zamandan tasarruf etmelerini sağlamak.

VİZYONUMUZ; Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

 

 

 
© 2008 Ertep Erişim Teknolojileri Platformu Danışmanlık Hiz. Tic. LTD. STİ. İletişim