Sunucu Odası Kurulumu

İhtiyaç olan server sistemini sadece yatırımlar yaparak ve cihazları kurarak sağlamak sağlıklı ve sorunsuz çalışmaları adına yeterli değildir. Serverin koyulacağı odanın da bu kurguya göre düzenlenmesi gerekecektir. Odanın sıcaklığı, su baskınına karşı korunması, yangın durumuna göre önlemi, voltaj dalgalanmalarına karşı elektrik sisteminin doğru hazırlanması ve bir elektrik kesintisi halinde de aynı anda server sisteminin kapanmaması için gerekli olacak olan kesintisiz güç kaynağı (UPS) gibi bir çok faktörü de düşünerek doğru cihazlar ve yatırımlar ile kurulması gerekmektedir.

Ertep Erişim Teknolojileri Sizler İçin Ne Yapar?
Bizler Ertep Erişim Teknolojileri olarak sizlerin öncelikle ihtiyaçlarını dinler, ihtiyacınıza göre yapılması gerekenleri raporlayarak çıkarırız. Raporda çıkan ihtiyaçlarınıza göre de ürün ve çözüm önerilerini iletip ona göre fiyat çalışması paylaşırız.

Sunucu Danışmanlığı?
Müşterilerimiz ile birlikte iş birliği içerisinde yürütmekte olduğumuz çalışmalarımız için siz değerli müşterilerimize ayırabilecek her zaman zamanımız vardır. Sunucu danışmanlığı hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an, sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız.